Syl gwiazd! |2| Miley Cyrus

Hejeczka! W dzisiejszym wydaniu ,,Stylu Gwiazd” przedstawię Wam dość ostatnio popularną Miley Cyrus!   Mam nadzieję ża Wam się spodoba. Przypomina, że MOŻECIE PISAĆ JAKĄ GWIAZDĘ CHCIALIBYŚCIE W NASTĘPNYM POŚCIE<W KOMENTARZACH POD SPODEM! :)   Ok, to zdjęcie twarzy na którym będziemy się wzorować:

strój

MSP’ owa twarz:

twarzx

Jak dla mnie, jest baaardzo podobna, i bardzo tania! Niestety, nie pokaże Wam szczegółowo ( tzn. jakie oczy, nos, usta i kolor skóry). Jak dla mnie, wyszło dość podobnie! Teraz czas na strój naszej Hanny Montany! Oto look inspirujący:

beznazwy

Kliknij by powiększyć! :D Ok, MSP’owa wersja:

loocc

Wyszło dość podobnie, lecz nie idealnie. Miałam problem z butami, i dość spory problem z włosami, lecz wyszło całkiem nieźle. Ładnie się wszytsko komponuje, jest podobne do orginału :3 Pamiętajcie: PISZCIE W KOMENTARZACH JAKĄ GWIAZDĘ CHCECIE W NASTĘPNYM POŚCIE! Ja się żegnam, Bayy! :*

lala

PS Nowe logo, ładne? ^^

 

Kategorie: Gra moviestarplanet blog | Tagi:

O Lala

Kocham zwierzęta , w przyszłości zostanę weterynarzem *__* W MSP , założyłam swoje pierwsze konto w 2011 r. , Gdzieś pod koniec roku. Nie daję prezentów , chyba że najką , ale te miejsce już są zajęte. ;) Gouldingger forever *,* Czytam bloga Abieski. Dlaczego nie założyłam tg bloga na blogspocie? Bo tu jest spk , a muzyke do czytania to sb na 2-giej karcie chyba umiecie włączyć ;__; NarQa!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.