Styl Gwiazd! |1| Ellie Goulding

Heejeczka! Chyba Lolka już Wam wytłumaczyła swoją nieobecność xD Dziś przybywam z nową serią! W tej serii pokaże Wam jak się ubrać i jaką zrobić twarz by wyglądać jak wybrana gwiazda :D Dziś wybrałam moją idolkę- Ellie Goulding! Jedna z jej piosenek:Ma zajefajny głos, co nie? <3 Ale ok, przejdźmy do MSP. Jaką zrobić twarz by wyglądać jak ona? Będę się wzorowała na tym zdjęciu:

ellie

Ok, czas na oczy! Wybieramy te:

oczy

1 Kolor czarny a 2 najlepiej ciemny bląd, taki kolor ma Ellie :3 Cienia nie będziemy kupowali bo to tylko marny dodatek, prawie nie widać cienia w tych oczach :)

Wybieramy TEN nos:

nos

Jak dla mnie jest najbardziej podobny! ;P A usta te:

usta

Ten kolor na palecie kolorów:

paleta

Oczywiście zaznaczony czerwoną ramką :) Moja rada jest taka, byście wybierali kolor ust taki jaki masz kolor skóry. Ellie ma takie usta ;)

Teraz efekt końcowy:

twarz

Teraz przedstawię Wam look do Tego zdj Ellie: ( Nie mam kupionej tej twarzy więc to będzie wyglądało trochę inaczej)

look

Ten jej look po prawu ^^ Takie zdjątko <3 Teraz wersja MSP :

looc

Wg mnie jest dość podobny i ładny, ale nie tani. xC Lecz nie łatwo było znaleźć podobną sukienkę do tej Ellie. ;) Ale się udało i jest świetnie! :D

Kogo chcecie w następmnym poscie o gwiazdach? Piszcie w komentarzach, na pewno spełnię Wasze próśby! ;D

lala

 

 

 

 

Kategorie: Gra moviestarplanet blog | Tagi:

O Lala

Kocham zwierzęta , w przyszłości zostanę weterynarzem *__* W MSP , założyłam swoje pierwsze konto w 2011 r. , Gdzieś pod koniec roku. Nie daję prezentów , chyba że najką , ale te miejsce już są zajęte. ;) Gouldingger forever *,* Czytam bloga Abieski. Dlaczego nie założyłam tg bloga na blogspocie? Bo tu jest spk , a muzyke do czytania to sb na 2-giej karcie chyba umiecie włączyć ;__; NarQa!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.