Stare Konqi + VIP na miesiąc

Sieemka! Dziś wszystko co w tytule xD . Więc dzisiejszym konkursem będzie ,,Dziwaczna Wielkanoc” Czyli wg msp ,,Beaster” . Look jest dla Poł VIP- pół nie Vip xD Dlatego  że w looku są buty za diamonds ale można je zamienić na inne :P Tak wygląda look :

MSP Beaster  3 NOT VIP

Zrobiłam taką wielkość byście mogli się przyjrzeć no i pobrałam zdj looka z taką wielkością a nie chce mi się konbinować. xD Ale teraz czas na SESJĘ!

sesyjja

Ale zarombiaszcze tło *.* xD Ale ok tu są moje nowe animacje ^^

Czas na 2 temat czyli VIP na miesiąc!  Dostałam go wczoraj na urodziny ^^ Odrazu pu zakupie VIP’a kupiłam szalone zakupy i serio POSZALAŁAM! Kupiłam 3 looki, ogromną ilość teł całą muzykę dla VIP’ów ze sklepu ( xDD ) No i MAKSYMALNĄ ilość animacji :P Myśle że wyszło lepiej  niż się spodziewałam ;) Looks może pokażę Wam w następnyej notce bo ta robi się długa o.O Bayy!

lala

Kategorie: Gra moviestarplanet blog | Tagi:

O Lala

Kocham zwierzęta , w przyszłości zostanę weterynarzem *__* W MSP , założyłam swoje pierwsze konto w 2011 r. , Gdzieś pod koniec roku. Nie daję prezentów , chyba że najką , ale te miejsce już są zajęte. ;) Gouldingger forever *,* Czytam bloga Abieski. Dlaczego nie założyłam tg bloga na blogspocie? Bo tu jest spk , a muzyke do czytania to sb na 2-giej karcie chyba umiecie włączyć ;__; NarQa!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.