Jak dobierać kolory?

Witajcie MS ! Chciałabym Was bardzo serdecznie przeprosić za baaardzo długą nieobecność na blogu. :( Nie miałam czasu , na MSP mało się dzieje i zajęłam się grą na Transformice . Mam nadzieje że mi wybaczycie ;) Dziś pokaże Wam jak na MSP ładnie dobierać kolory by nie wyglądać  jak modowa porażka :D Pokaże Wam 2 typy look’s ( które już kiedyś były opublikowane na blogu ;D ) . Zaczynajmy!

1. Jednokolorowy look.

Garden look

Ten look jest stworzony z jednego koloru lecz z kilku jego odcieni. Jeśli jednak nie macie czasu szukać pasujących do siebie odcieni polecam poprostu czarny ;) Cale czarne looki też mogą być stylowe! Na look’s powyżej widzimy że czapka i buty mają ten sam odcień a płaszcz ma bardziej zielonkawy kolor. Wygląda to bardzo estetycznie! :)

2. Wielokolorowe szaleństwo.

spring look

Tutaj widzimy wiosenny look ;) Jest stworzony z zielonego, różowego i w jednym miejscu białego koloru. Ciemne włosy do jasnych ubrań? Jak najbardziej! Kolorystykę dobieramy na 2 sposoby : Ciemne kolory do ciemnych i jasne do jasnych , lub ciemne do jasnych. Obydwa wyglądają zjawiskowo. Załóżmy że w sklepie znaleźliśmy czapkę , bluzę getry i buty . Chcemy by look był czerwono – bialy. Więc polecam Wam sposób brania kolorów na przemian. Jak to ma być?

Czapka :Czapka może mieć napis i jest w ,,ulicznym stylu” więc napis będzie biały a reszta czapki – czerwona.

Bluza :Bluza to zwykła , jednokolorowa bluza. Dajemy ją białą.

Getry:Getry są czerwone ;)

Buty:Buty to są 2 kolorowe tramki. Większą część butów dajemy na biało a mniejszą na czerwono.

Efekt zobaczcie sami ;) Powiem że jest wg mnie zadowalający. Ja się z Wami żegnam, do usłyszenia!

lala

Kategorie: Gra moviestarplanet blog | Tagi:

O Lala

Kocham zwierzęta , w przyszłości zostanę weterynarzem *__* W MSP , założyłam swoje pierwsze konto w 2011 r. , Gdzieś pod koniec roku. Nie daję prezentów , chyba że najką , ale te miejsce już są zajęte. ;) Gouldingger forever *,* Czytam bloga Abieski. Dlaczego nie założyłam tg bloga na blogspocie? Bo tu jest spk , a muzyke do czytania to sb na 2-giej karcie chyba umiecie włączyć ;__; NarQa!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.